اعتراضات ، حادثه ها و ناآرامی های عراق در بغداد ، کربلا و نجف
آبان 5, 1398
برجام چیست به زبان ساده ؟ گام سوم برجام ، پروتکل الحاقی برجام
آبان 11, 1398

رزرو هتل و اقامت ارزان در کربلا نجف با خدمات پذیرایی

صفحه اصلی سایت بعثت گشت توانا

رزرو هتل و اقامت ارزان در کربلا سوژه بسیاری از زوار کربلا می باشد. ولی شما میتوانید از اقامت خود در کربلا لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از کربلا را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در بعثت گشت توانا طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در کربلا، عراق را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در کربلا وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، یا زیارت ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در بعثت گشت توانا متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم.

بررسی رزرو هتل های کربلا از نظر فاصله

شهر کربلا مانند شهر مشهد در ایران است . شهری با باقت کاملا زیارتی و زائر پذیر. میلیونها نفر زائر سالانه برای تشرف به حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) در کربلا اقامت میکنند. اقامت زوار بسته به انتظار آنها طبف وسیعی از گزینه ها را پیش روی زائر میگذارد.
هتلها زیادی در اطراف حرم ایجاد گردیده است. اقامت در این هتلها سبب میشود زائر به راحتی هر زمان اراده کند با چند دقیقه پیاده روی به حرم برسد. در مقابل هتلهای دور از حرم سختی تشرف به حرمین را برای زائر دارد.
به خصوی برای خانمها و انجام نماز جماعت صبح کربلا مشکل و خطر بیشتر است.

ساختار هتل های کربلا و فاصله

همانطور که در اطراف حرمین در کربلا هتل های با ساختار مطلوب وجود دارد هتل های با ساختار خوب در مسیر های دور از حرم امام حسین در کربلا هم وجود دارد. بلعکس در اطرف حرم هتل های خیلی ضعیف هم تاسیس گردیده است.
یعنی دوری و نزدیکی به حرمین در کربلا دلیل بر ساختار قوی و ضعیف هتل نمی باشد. بطور کلی میتوان گفت در کربلا هتل های پشت حرم حضرت عباس جدیدتر از هتل های پیرامون حرم امام حسین (ع) است.
بهترین هتل کربلا که هتل بارون است فاصله اش نیم ساعت تا حرم است. پس دوری و نزدیکی دلیلی بر خوب و بد بودن ساختار هتل نیست.

تور کربلا ارزان - تور کربلا 4 شبه

رزرو هتل در کربلا نجف

رزرو هتل د رکربلا نجف بصورت نفر شبی می باشد. یعنی قیمتهای اعلامی برای یک نفر یک شب یک تخت است. عموما قیمتها را به اشتباه تصور میکنند برای یک شب اقامت در یک اتاق است. اگر دو نفر هستید هزینه شما دو برابر میشود. اگر سه نفر هستید هزینه شما سه برابر میشود.
برای رزرو هتل در کربلا سه راه پیش رو دارید. رزرو هتل در کربلا به صورت اعتمادی!!! یعنی اینکه از ایران دفتری برای شما هتل را رزرو میکند اما قول نمی دهد که شما بروید و هتل در کربلا پذیرای شما باشد. چرا که هتل های کربلا عمدتا واچر نمی دهند. پس تعهدی در کار نیست.
دوم رزرو هتل در کربلا و نجف با دریافت واچر. این هتل ها که تعدادشان محدود است نرخشان خیلی گران است. و بطور متوسط شبی 40 دلار را باید کنار گذاشت.
از جمله این هتل بارون در کربلا می باشد.
راه سوم و مطمئن و به صرفه این است که هتل را از ایران رزرو نکنید و در عراق چهره به چهره اقدام به رزرو هتل در کربلا و نجف نمائید.

تور کربلا نجف

برای سفر به کربلا راههای متعددی است. شما میتوانید شخصا به عراق سفر کنید و اقامت ارزان در کربلا یا اقامت گران در کربلا را گزینش کنید. معمولا این روش حتی در صورت رزرو اقامت ارزان در کربلا خیلی راحت و مقرون به صرفه نیست.
چراکه اولا هزینه ترنسفر در عراق بالاست و در سفر شخصی رقم این هزینه سنگین میشود برای زائر. دوما هتل های کربلا نجف فاقد خدمات پذیرایی هستند و زائر برای تامین صبحانه نهار شام به مشکل میخورد.
در صورت استفاده از تور کربلا اقامت و پذیرایی و ترنسفر با مجری است و چون بصورت گروهی خدمات داده میشود نرخ نهایی مناسبتر می باشد.
در ضمن زائر دیگر فکر مشغولی ازبابت تامین خدمات مسافرتی خود ندارد.

آیا اقامت ارزان در کربلا نجف مناسب است؟

متاسفانه با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور تعدای از زوار کربلا درصدد یافتن پائین ترین نرخ ممکن هستند. این قبیل افراد در زمان رزرو هتل و تور کربلا تنها گزینه اشان رزرو هتل و تور و اقامت ارزان در کربلا است. و به جنبه رفاهی و کیفیت خدمات دریافتی توجه ای نمی کنند. در بسیاری از موارد حتی مجری متذکر خدمات ضعیف در قبال اقامت ارزان در کربلا میشود ولی زائر توجه ای به این مهم ندارد. بعد از بازگشت از سفر زوار کلی معترض میشوند که چرا خدمات ضعیف بود است!؟
گویی قرار بوده در اقامت ارزان کربلا خدمات درجه یک ارائه گردد.
پس سعی کنیم قیمت تور و هتل متعادل را پیدا کنیم نه قیمت ارزان د ر کربلا.

هتل القصر 

رزرو هتل و اقامت در کربلا در ایام شلوغ

رزرو هتل و اقامت ارزان د ر کربلا را برای ایام شلوغ و مناسبتی باید فراموش کرد. عمدتا ظرفیت هتل ها در ایام مناسبنی مانند اربعین – 28 صفر – تاسوعا و عاشورا بسیار کمتر از میزان درخواستها است.
لذا نرخها به طرز چشمگیری افرایش می یابد و پیدا کردن اقامت ارزان در کربلا غیر ممکن است.
بهتر است به خصوص در ایام شلوغ از تور کربلا استفاده نمائید.

تور کربلا 7 شب هوایی

عمدتا تورهای کربلا هوایی بصورت 7 شبه اجرا میگردد. 2 شب اقامت در نجف و 5 شب اقامت در کربلا.
برای زیارت کاظمین و سامرا یک نیم روز وقت گذاشته میشود.
در بعضی از ایام ماه اعزامهای هوایی بصورت 4 شبه اجرا میگردد. 2 شب نجف و 2 شب اقامت در کربلا.
این اعزامها بصورت کوتاه مدت اجرا میگردد.

تور کربلا 6 شب زمینی

عمدتا تورهای کربلا زمینی بصورت 6 شبه اجرا میگردد. 3 شب اقامت در نجف و 3 شب اقامت در کربلا.
برای زیارت کاظمین و سامرا یک نیم روز وقت گذاشته میشود.
1 شب زمان رفت و 1 شب زمان برگشت به طول سفر اضافه میگردد. لذا طول کل سفر کربلا 8 شب میگردد.

بعثت گشت توانا به عنوان مجری مستقیم تور کربلا در خدمت هموطنان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از تاریخهای اعزام و نرخ انواع تور کربلا هوایی و زمینی اعم از تور کربلا کوتاه مدت 2 شب و 3 روز یا تور کربلا 3 شب و 4 روز یا تور کربلا 4 شب و 5 روز یا تور کربلا 7 شب و 8 روز با شماره های 88749000 – 09106884228 تماس برقرار نمائید.

 

تور کربلا هوایی 7 شبه
تور کربلا هوایی 4 شبه
تور کربلا زمینی 6 شبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.