تور کربلا زمینی را از کجا بگیریم + انواع اتوبوسهای سفر
مهر 21, 1398
معرفی هتل های شهر کربلا + آدرس
مهر 26, 1398

تور ارزان لحظه آخری کربلا ، نجف ، کاظمین و سامرا – هوایی و زمینی

صفحه اصلی سایت بعثت گشت توانا
تور ارزان لحظه آخری کربلا را پیدا کردن سخت است. اینکه تور انتخابی تور کربلا هوایی باشد یا تور کربلا زمینی فرقی نمی کند. لاکن قبل از آن باید بدانیم در کربلا به سرزمینی قدم می گذاری که یکی از بزرگترین حوادث تاریخ و حماسه های خونین در آنجا اتفاق افتاده است. سرزمینی که یک دنیا خاطره دارد، هم دل را می سوزاند و اشک را جاری می کند، هم به انسان روح غیرت و شجاعت و سلحشوری و مبارزه با ظلم می دهد. حال باید بیابیم سفر به چنین سرزمینی با چه هزینه های مقدور می باشد ؟ این هزینه ها تابع چه شرایطی است؟ در چه زمانی بهتر است سفر کنیم؟.

تورارزان لحظه آخری نوع الف

کارگزار و مجری تور خدمات تور اعم از بلیط – هتل – ترنسفر و … را پیش خرید  می کند. وی سپس شروع به فروش تور می نماید براساس تعریف منافع مورد نظر با نرخ مشخص. چنانچه در روز یا ساعات آخر مانده به اجرای تور هنوز ظرفیت تکمیل نشده باشد کارگزار جهت جلوگیری از ضرر اقدام به کاهش قیمتها می نماید.

این کاهش قیمتها بسته به شرایط پر و خالی بودن تور و مانده ظرفیت تور دارد. بعضا مجری رضایت میدهد که حتی 50 درصد قیمت اعلامی اولیه را نگیرد تا ضرر کمتری کند. این بدان معنی نیست که آن 50 درصد تخفیف داده شده تماما سود بوده است. مسافرینی که در پی تور ارزان لحظه آخری کربلا یا مقاصد دیگر هستند این چنین آفرهائی برایشان بسیار دلچسب است. مشروط به آنکه شرایط سفر نیز برای مسافر فراهم باشد.

در تور ارزان لحظه آخری کربلا یا هر مقصد دیگری اشکالش قابل برنامه ریزی نبودن زمان سفر است. مسافر باید دائم جستجو نماید. او باید هر لحظه آمادگی سفر را داشته باشد.

تورارزان لحظه آخری نوع ب

کارگزار و مجری تور تمامی خدمات را پیش خرید نکرده و صرفا بخش جزئی از خدمات مانند لیدر و ترنسفر محلی را رزرو نموده است.

از آنجا که به ظرفیت نرسیدن تور در این گونه موارد ضرر هنگفتی برای کارگزار در پی نخواهد داشت لذا دامنه تخفیفات تور ارزان لحظه آخری کربلا یا مقاصد توریستی دیگر نیز کم می باشد.

یعنی کارگزار بخش اصلی هزینه تور را که شامل بلیط و رزرو هتل می باشد را پیش خرید نکرده و مورد به مورد بر حسب درخواست و رزرو از سوی مسافر اقدام به رزرو می کند.

از آنجا که ضرر خالی بودن چند صندلی اتوبوس در مقصد آنچنان سنگین نیست کارگزار در شکستن قیمت تور ارزان لحظه آخری مقاومت میکند. عدد تخفیف از 50 تا 100 هزار تومان فراتر نمی رود.

تور کربلا ارزان - تور کربلا 4 شبه

تور ارزان لحظه آخری برای کشورهای ویزا ضرروری

به غیر از سیاست کارگزار در تعیین قیمت و تخفیفات تور ارازان لحظه آخری اینکه مسافر میخواهد به جه کشوری سفر داشته باشد نیز شرط است.

کشوررهای که نیاز به ویزا دارند و باید بسته به شرایط از چند روز قبل از سفر تا بعضا چند ماه قبل از سفر برای ویزای آنها اقدام نمود امکان استفاده از تور ارزان لحظه آخری را ندارند یا کمتر دارند.

مثلا وقتی مسافر میخواهد به اروپا سفر داشته باشد برای گرفتن ویزا باید حداقل 2 ماه انتظار بکشد و مراحل متعدد اداری و ضمانت نامه را به سفارت تحویل دهد. بدیهی است در چنین پروسه ای انتظار تور ارزان لحظه آخری دا شتند بیهوده است.

کشور عراق از جمله کشورهایی است که برای سفر به آن نیاز به اخذ ویزا می باشد. دریافت ویزا بسته به شرایط و زمان از یک تا سه روز کاری زمان می برد.

بر این اساس خیلی مقتضی نیست که مسافرین سفر کربلا در پی تور ارزان لحظه آخری کربلا باشند. چراکه دریافت ویزا مانع ایجاب شرایط لحظه آخری بطور کامل میشود.

پاسپورت سفر تور کربلا

تور ارزان لحظه آخری برای کشورهای ویزا غیر ضرروری

کشورهای که ویزا نمی خواهند ورود به آنها سهل تر می باشد. مسافر میتوان به محض تصمیم گیری برای سفر اقدام به مسافرت نماید. از جمله این کشورها میتوان به ترکیه اشاره  داشت. عموما واژه تور ارازان لحظه آخری برای این کشورها مصداق پیدا میکند.

سفر به کشور عراق و کربلا نیاز به ویزا دارد. هر چند در سفر آقای روحانی به عراق در خصوص حذف ویزا بین دو کشور گفتگوهای شد ولیکن ماحصل آن حذف قیمت و هزینه ویزا شد نه فرآیند ویزا. مسافرین کربلا باید ویزا داشته باشند ولی اگر سابق بر این باید 40 دلار هزینه میکردند اکنون نیازی به هزینه نیست. ولی 1 تا 3 روز کاری برای دریافت ویزا باید وقت گذاشت.

از این رو استفاده از تور ارزان لحظه آخری کربلا آنچنان که زوار علاقمند هستند که قیمتها کاهش یابد پیدا نمی شود. در بعضی از موارد ممکن است توری با 50 تا 100 هزار تومان کمتر از نرخ متعارف پیدا شود.

تور ارزان لحظه آخری کربلا ولی گران!!

در مورد سفر کربلا در موارد متعددی بخصوص ایام مناسبتی هرچه به زمان اعزام نزدیکتر میشویم نرخ تور همزمان با پر شدن ظرفیت تور به تدریج بالاتر و گرانتر میشود.

یعنی کسانی که زودتر ثبت نام کرده اند هزینه کمتری می دهند و کسانیکه در پی تور ارازان لحظه آخری کربلا بوده اند باید گرانتر و بیشتر هزینه پرداخت کنند.

این افزوده شده هزینه ها تا سقف 500 هزار تومان نیز محتمل است.

لذا به علاقمندان سفر کربلا توصیه میشود در انتظار تور ارزان لحظه آخری کربلا نباشند و ریکس این کار را انجام ندهند.

چه کار کنیم تا از تور کربلا ارزان بهره ببریم

برای داشتن تور کربلا ارزان دو راه پیش رو میباشد. راه اول استفاده از خدمات ضعیفتر است. اگر گروه هتلهای مورد اسکان را سطحش را به گروه ب و ج تقلیل دهیم. یا اگر هتلهای دور از حرمین را انتخاب کنیم. یا در تور زمینی بجای اتوبوس وی آی پی از اتوبوس معمولی 44 نفره استفاده کنیم. یا مدت اقامت در عراق را کاهش دهیم .

اینها از مواردی است که میتواند منتج به کاهش هزینه سفر کربلا شود و جایگزینی باشد برای تور ارزان لحظه آخری کربلا.

با بکار گیری روشهای فوق میتوان هزینه تور را تا 500 هزار تومان کاهش داد.

راه دوم انتخاب زمان سفر در ایام غیر پیک است. ایامی چون شهادت امام حسین (ع) – رحلت رسول اکرم – شهادت امام حسن محتبی (ع) و میلاد امام حسین و حضرت عباس – سال تحویل و … جزو ایام پیک سفر کربلا می باشد. نرخ خدمات دهی در این ایام بالا است.

در ایام تابستان که هوا گرم است نرخ تور پائین است و عملا مصداق تور ارزان لحظه آخری کربلا می باشد.

تور ارزان لحظه آخری کربلا

تور کربلا کاملا رایگان

اگر خواهان تور کربلا با حدقل ممکن و در حد رایگان هستید تنها راه سفر به سرزمین کربلا در ایام اربعین حسینی می باشد.

اربعین، بیعت دوباره با عاشوراست. اربعین، بعثت جانهای ملتهب است و تکرار پیمان پایدار شیعه در غدیر.

اربعین، روز برائت از سلطه ستم و هنگامه عهد عاشقان شهادت است. اربعین، یادمان روزهایی است که خورشید را فراز نیزه های  جهل دیدیم و بر مظلومیت فضایل، گریستیم. اربعین، تذکار آناتی است که حق نمایان، سلاح باطل گرفتند و بر روشنای حقیقت شوریدند.

اربعین، فرصت مجدد فریاد رسای ستم سوزی است فرصت هم آوا شدن با زینب کبری (س) که احیاگر امر به معروف و نهی از منکر و اصلاح ناب حسینی بود.

اربعین ماکتی از حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) است که منتظرانش با حضور در جاده عشق قدمهایشان را نذر آمدن صاحب این حکوت جهانی کرده اند.

در این ایام مقدس هزینه اصلی زائر صرفا رساندن خود به مرزهای چهار گانه ایران و عراق است. با ورود به عراق میتوان از خدمات رایگان ترنسفر و اسکان و پذیرایی بهره مند شد.

بعثت گشت توانا به عنوان مجری مستقیم تور کربلا در خدمت هموطنان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از تاریخهای اعزام و نرخ انواع تور کربلا هوایی و زمینی اعم از تور کربلا کوتاه مدت 2 شب و 3 روزه یا تور کربلا 3 شب و 4 روزه یا تور کربلا 4 شب و 5 روزه یا تور کربلا 6 شب و 7 روزه یا تور کربلا 7 شب و 8 روزه با شماره های 88749000 – 09106884228 تماس برقرار نمائید..

تور کربلا هوایی 7 شبه
تور کربلا هوایی 4 شبه
تور کربلا زمینی 6 شبه

12 دیدگاه ها

 1. ناشناس گفت:

  سلام
  من با شما سال پیش کربلا رفته بودم.
  آیا شما برای مشهد نیز اعزام دارید؟

 2. مجتبی گفت:

  برای آخر هفته جاری تور کربلا لحظه آخری دارید؟

 3. ناشناس گفت:

  سلام
  آیا امکان سفر ۲ روزه به کربلا و نجف هست؟

  • بعثت گشت توانا گفت:

   سلام
   تورهای کوتاه مدت بعثت گشت توانا 4 شبه می باشد ولی در بعضی مواقع تورهای 2 شبه کربلا و نجف نیز اجرا میگردد.
   با کانتر تماس بگیرید.

 4. محمد گفت:

  سلام
  برای اواخر آبان تور کربلا و نجف با قیمت مناسب دارید؟

 5. رضا گفت:

  قیمت معمول تور کربلا لحظه آخری چند است؟

 6. حمید گفت:

  از کجا میشود تور کربلا لحظه آخری را تهیه کرد؟

  • بعثت گشت توانا گفت:

   سلام
   برای خرید و تهیه تور کربلا لحظه آخری دفتر خاصی نیست باید از دفاتر ثبت نام کننده کربلا بطور دائم استعلام گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.