هتل البروج در کربلا و دسته بندی هتلهای عراق
آبان 16, 1398
هتل انصار در کربلا و دسته بندی هتلهای عراق
آبان 18, 1398

تور کربلا عید نوروز 99 ارزن ارزان هوایی و زمینی – ویژه سال تحویل

صفحه اصلی سایت بعثت گشت توانا
تور کربلا در نوروز از اهمیت و شرایط خاصی برخوردار است.
اکثریت مردم سرزمین‌مان ایران، اعتقاد دارند که لحظه تحویل سال را در حال و هوایی زیبا و معنوی به سر کنند و به همین منظور برخی از افراد که توفیق حضور در مکانهای مقدس همچون مرقد مطهر امامان معصوم یا امامزادگان را دارند از این فرصت استثنایی بهترین استفاده می‌کنند.
در همین راستا سالیان متمادی است که جمعیت کثیری از عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت خود را به عتبات عالیات در کربلای معلی و نجف اشرف می‌رسانند و سال نو را در کنار ائمه معصومین (ع) آغاز می‌‌کنند و از این حیث احساسی نیکو و خوشایند دارند.

تور کربلا نوروز 99

کربلا در تمامی فصل‌های سال از مقاصد محبوب در نزد شیعیان است. همه ساله علاوه بر روز اربعین حسینی، تعطیلات عید نوروز هم بهانه‌ای می‌شود تا ایرانیان به سمت کربلا راهی شوند و از آرامگاه سیدالشهدا امام حسین (ع) دیدن کنند. کربلا برای شیعیان از آن مقاصدی محسوب می‌شود که در هر زمانی از سال می‌توان به آن سفر کرد.
اگر شما هم دوست دارید که نوروز 99 خود را در جوار حرم امام حسین (ع) و حضرت علی اکبر (ع) و علی اصغر (ع) سپری کنید، همین حالا برای نوروزتان برنامه‌ریزی کرده و با خرید تور کربلا ویژه نوروز 99 رنگ دیگری به تعطیلات نوروز خود ببخشید. اگر امسال از اربعینی‌ها جا مانده‌اید اصلا نگران نباشید هنوز هم فرصت برای سفر به کربلا و دیدار با سیدالشهدا وجود دارد..

قیمت تور کربلا در نوروز 99

در بحث افزایش قیمت ها برای سفر به عتبات در نوروز معمولا ۱۰ درصد افزایش قیمت برای سفرهای زمینی و ۱۵ تا ۲۰ درصد برای سفرهای هوایی افزایش قیمت خواهد داشت.
متاسفانه به جهت عدم ثبات نرخ دلار و همچنین ثابت نبودن نرخ پروازهای خارجی تعیین دقیق قیمت تور کربلا برای نوروز 99 از چند ماه مانده به عید نوروز امکان پذیر نیست.
در حال حاضر بطور متوسط قیمت تور کربلا زمینی با اتوبوس VIP حدود 1400000 تومان و قیمت تور کربلا هوایی 3 میلیون تومان می باشد.
متاسفانه سازمان هواپیمایی نرخ بلیط پروازهای خارجی را آزاد گذاشته و هیچ سقفی قیمیتی موجود نیست. ایرلاین ها بر حسب میزان درخواست و مانده ظرفیت به لحظه قیمتها را افزایش میدهند.
تور کربلا ارزان - تور کربلا 4 شبه

رزرو تور کربلا ویژه عید نوروز 99

با توجه به نوسانات شدید نرخها که وابسته به نرخ دلار – هتلها و پرواز است. توصیه میشود زودتر رزرو تور کربلا ویژه عید نوروز 99را انجام دهید. اگر در هنگام رزرو تمام قیمت تور پرداخت و تسویه شود دیگر افزایش قیمت عوامل موثر در نرخ تور برای قیمت تور مسافر تاثیری ندارد. در واقع مسافر در حاشیه امنی از نظر قیمت قرار خواهد گرفت.
اگر تنها با پرداخت سهمی از قیمت تور رزرو انجام شده باشد بدیهی است نوسانات بازار بر روی قیمت نهایی تسویه تاثیر گذار می باشد. مزیت این سبک رزرو فقط حفظ ظرفیت تور برای مسافر است.

تور کربلا ویژه عید نوروز

برنامه های عتبات در کربلا

دفتر عتبات در عراق همه ساله در زمان تحویل سال نو برنامه های خاصی را برای زوار کربلا و نجف در نظر میگیرد. کیفیت برنامه های حلول سال نو هر ساله افزون گردیده و کاملتر شده است.
به واقع سپری کردن لحظات حلول سال نو در کربلای معلی و نجف اشرف حال و هوای معنوی خاصی برای زوار در پی دارد.

شلوغی عتبات در نوروز

حضور در کربلا و نجف در ایام مناسبتی شرایط خاص خود را دارد. از یک طرف حال و هوای معنوی ویژه ای را فراهم میسازد. از سوی دیگر ازدحام جمعیت ، شلوغی ، سختی تردد ، خدمات گران و . . . از خصوصیات منفی سفر در ایام پیک مانند نوروز است.
لذا داشتن صبر و حوصله و خویشتن داری از ملزومات سفر در ایام نوروز است. با حرص و جوش خوردن هیچ چیز درست نمی شود و فقط اعصاب شما کاهیده میشود پس صبور باشید.

بعثت گشت توانا به عنوان مجری مستقیم تور کربلا در خدمت هموطنان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از تاریخهای اعزام و نرخ انواع تور کربلا هوایی و زمینی اعم از تور کربلا کوتاه مدت 2 شب و 3 روز یا تور کربلا 3 شب و 4 روز یا تور کربلا 4 شب و 5 روز یا تور کربلا 6 شب و 7 روز یا تور کربلا 7 شب و 8 روز با شماره های 88749000 – 09106884228 تماس برقرار نمائید.

تور کربلا هوایی 7 شبه
تور کربلا هوایی 4 شبه
تور کربلا زمینی 6 شبه

10 دیدگاه ها

 1. ناشناس گفت:

  من پدر و مادرم سن دار هستند آیا ایام توروز برای سفر کربلا مناسب است؟

  • بعثت گشت توانا گفت:

   سلام
   در ایام نوروزازدحام جمعیت زیاد است. اگر پدر و مادر توان حرکت دارند مشکلی نیست اما اگر متکی به ویلچر هستند سرویس دهی قدری با مشکلات همراه است.

 2. ناشناس گفت:

  سطح خدمات در ایام نوروز با زمانهای عادی فرق میکند؟

  • بعثت گشت توانا گفت:

   سلام
   خیر خدمات اسکان و پذیرایی مانند ایام عادی متناسب با هزینه شما می باشد لاکن اذحام جمعیت در نوروز بیشتر است.

 3. ناشناس گفت:

  سلام
  بطور کلی قیمت تور در ایام نوروز چقدر با ایام عادی فرق دارد؟

 4. قربانعلی گفت:

  من برای بار اول است که میخواهم به سفر کربلا بروم. آیا ایام نوروز زمان مناسبی است کخ بشود بهره کافی از زیارت برد؟

  • بعثت گشت توانا گفت:

   سلام
   ایام نوروز از ایام شلوغ کربلا و نجف است. اگر قصد درک این مناسبت را دارید در این موسم سفر داشته باشید در غیر اینصورت سفر خود را به زمان خلوت تری منتقل کنید.

 5. زهرا گفت:

  از چه تاریخی میتوان برای تور کربلا ویژه نوروز 99 اقدام کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.